اتصال به VPN خرید شده از طریق روتر خانگی

روتر چیست؟

روتر دستگاهی است که به انتقال داده و اطلاعات از شبکه به شبکه دیگر کمک می کند. همچنین تغییرات زیادی به داده ها می دهد که به راحتی می توانند انتقال یابند.

یک روتر چه کاری انجام می دهد؟

به طور نرمال داده ها را بدست می آورد و سپس آنها را از طریق مسیرهایی که انتقال از طریق آنها آسانتر است ارسال می کند.

vpn-routers-to-vpn-server

این دستگاهی است که بسیار شبیه به دستگاههایی مانند hub است، سوییچ می شود اما عملکرد روتر بیشتر از دیگران است. مانند دستگاه های دیگر می تواند تنها داده ها را انتقال می دهد یا آنها از طریق شبکه های دیگر را ایجاد می کنند. اما روتر تنها داده ها را انتقال نمی دهد بلکه تغییرات زیادی مانند آنالیز آنها و یافتن بهترین راه برای انتقال در سریعترین زمان را نیز انجام می دهد.

خرید VPN جهت اتصال در روتر

  • به محدود کردن پراکندگی ها کمک می کند. هنگامیکه ارتباط پراکندگی کار می کند سپس دستگاه های زیادی باهم کار می کنند تا داده ها را منتقل کنند. اما ایجاد برخورد می کند. بنابراین روتر به جدا کردن میزبان ها کمک می کند و به آنها کمک می کند در راه دیگر منتقل شوند.
  • روتر به عنوان یک دروازه پیش فرض عمل می کند. هنگامیکه سعی در برقراری ارتباط با کامپیوتر دیگر می کنید؛ روتر داده ها را دریافت می کند و سپس به جستجو برای کامپیوتر یا شبکه دیگر می پردازد و بعد از آن روتر داده ها را انتقال می دهد.
  • روتر به انتقال داده از یک شبکه به شبکه دیگر کمک می کند حتی اگر از دو منطقه جغرافیایی متفاوت باشند.

روتر تنها بررسی ای روی داده ها انجام می دهد . سپس آنها را به حلقه آزادی ارسال می کنند تا آنها را آزادانه و سریع عبور دهند.

خرید VPN برای روتر:

همانطور که می دانیم VPN که به معنی شبکه خصوصی مجازی است به باز کردن سایت های محدود شده و همچنین افزایش امنیت داده ها کمک می کند. بنابراین افرادی که می خواهند فعالیت های خود را خصوصی کنند از سرویس های VPN استفاده می کنند. به خصوص در روتر از طریق که افراد فایل های مهم و اطلاعات را به کامپیوترهای دیگر به اشتراک می گذارند. آنها دوست دارند این کارها را خصوصی و ایمن انجام دهند. بنابراین VPN راه حل فوق العاده ای است.خرید VPN در parsvpn.net انجام میشود.

در اینجا انواع مختلف VPN برای روتر وجود دارد. عمدتا دو نوع از VPN برای استفاده هستند.

*تنظیمات Pro VPN PPTP

Open VPN* برای DD-WRT

 تنظیمات Pro VPN PPTP :

برای انجام این تنظیمات روتر باید نرم افزار DD-WRT نصب شده باشد.

سپس شما نیاز به رفتن به راه اندازی پنل دارید. در آنجا شما مجبور خواهید بود تا راه اندازی WAN را انتخاب کنید و سپس اتصال نوع PPTP را انتخاب کنید و بعد از آن کادر مربوط به نام کاربری از حساب کاربری VPN و رمزعبور از PPTP را پر کنید، همه برای استفاده روتر از طریق VPN تنظیم شده است.

تنظیم مربوط به Open VPN برای DD-WRT:

روتر نیاز به داشتن نرم افزار نصب شده DD-WRT دارد.

باید Open VPN فعال باشد. سپس فایروال باید خاموش و مودم توسط پورت WAN کشیده باشد. روتر باید مانند 30/30/30 ریست شود. ISP باید درخواست باز کردن برخی پورت ها را بدهد.

در نهایت چهار مرحله اساسی تاریخ زمان، دانلود راه اندازی اسکریپت و راه اندازی مجدد سیستم شما می توانید استفاده از طریق VPN را شروع کنید.

یافتن یک روتر سازگار VPN

شما ممکن است ترجیح دهید یک اتصال VPN روی روتر فعلی خود نصب کنید. بعد از پیکربندی اتصال VPN روی روتر شما و همه دستگاه های متصل به شبکه، همه داده ها از طریق سرور VPN مسیریابی خواهد شد.

با انجام این کار، شما مجبور به یافتن یک روتر سازگار خواهید بود، بنابراین شما می توانید:

  • بازی های آنلاین انجام دهید با کنسول هایی مانند Xbox, PS3, Wii
  • برنامه های ویدئویی روی Apple TV یا دستگاه های Netflix تماشا کنید.
  • دیگر دستگاه ها برای سرگرمی در خانه

در اینجا برخی VPN های خوب که با روتر سازگار هستند وجود دارد که می توانید انتخاب کنید:

Cisco Linksys WRT54GL,Cisco Linksys E4200v2 Maximum Performance Dual-Band N900 Router,Asus RT-N16,Asus RT-N66U Dual-Band N-900 Wireless Router and D-Link DIR-320 A1/A2/DIR-600 B1/B2.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.net


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/oakleysale/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405